Malá škola žonglovania

Mali sme plány, veľké plány, ktoré nám momentálna situácia na Slovensku trošku pozametala.. Ale, len tak sme sa nezľakli, nezastavili, len upravili/vymenili priestory. Tie naše, TKSkové, sme vymenili za DOMAácke :o)…

Máme jedného kamaráta, veľmi šikovného lektora – Filipa Hajduka – klauna, kaukliara, komedianta, skvelého, pozitívneho, usmiateho, zábavného človeka, ktorý pre Vás pripravil „MALÚ ŠKOLU ŽONGLOVANIA“.

V tomto mimoriadnom čase skúsme venovať špeci čas aktivitám, ktoré nás môžu niekam posunúť, otvoriť nám nové možnosti, schopnosti, môžeme ich robiť každý sám, doma, v záhrade, prípadne s ockom, mamou, bratom, sestrou, psom, … čo bude určite aj veľmi zábavné :o).

Žonglérska škola pozostáva z viacerých stupňov – od jasličiek, až po vysokú školu. Krok za krokom Filip ukazuje, vysvetľuje princíp žonglovania.  Postupne pre Vás zverejňujeme videoinštruktáže na našej facebookovej stránke, YouTube, Instagrame.

Veríme, že ste sa už do jasličiek a škôlky zapojili a stali sa z Vás „NAŠI“ workshopisti a workshopistky. Spočiatku sú žonglérske pokusy trošku chaotické, ale to vôbec nevadí, postupne musíte objaviť všetky zákutia tohto umenia.

Veľmi, preveľmi, úplne maximálne nás poteší, keď nám budete posielať fotografie, videá, komentáre, či ste sa do našej školy zapojili.. Či už mailom na divadlo@tks.sk, FB, Instagram,… My to dáme na zhliadnutie lektorovi Filipovi, ktorý zhodnotí Vaše úsilie a posunie Vás ďalej až do úplnej dokonalosti. A po skončení celej tejto karantény Vás kamaráti ani nespoznajú, keď im ako najväčší frajeri pred očami zažonglujete.

Ale, hlavné je, aby to bavilo Vás… ♥