Známi neznámi (v týchto časoch) – Adriena Bartošová

Milí naši priaznivci, pripravili sme pre vás sériu krátkych rozhovorov so zaujímavými, známymi ľuďmi. Oslovili sme našich kamarátov, známych, spolupracovníkov a radi by sme vám aj týmto spôsobom sprostredkovali známe osobnosti z trochu inej strany, ako ich bežne poznáme. Položili sme im zopár zdanlivo jednoduchých otázok – tentokrát zameraných na letné témy.

Prinášame mini rozhovor s Adrienou Bartošovou, výnimočnou osobnosťou slovenskej hudobnej scény. So speváčkou, pedagogičkou VŠMU, muzikantkou, skladateľkou, cez ktorej „ruky“ prešlo veľa iných slovenských hercov. Na koncerte Adrieny Bartošovej môžeme vždy zavnímať jej výnimočné interpretačné schopnosti umocnené prítomnosťou skvelých muzikantov.

1, Ktoré slovesá by ste priradili ku letu?

Tešiť sa, plávať, čítať, spievať…leňošiť 🙂

2, Aká vôňa sa vám spája s letom?

Vôňa všetkých kvetov, ktoré ma vedia vždy očariť v prírodnej scenérii, ale i potešiť v mojich vázach… najradšej mám vôňu ruží ….

3, Máte nejaké letné zvyky, ktoré dodržiavate?

Snažím sa čo najviac chodiť, plávať a variť z čerstvej zeleniny. Baví ma vymýšľať nové (zdravé) recepty, rada sa inšpirujem rôznymi zahraničnými kuchyňami, ale kombinujem si jedlá rada sama…moja rodinka sa teší, že vždy okúsia niečo úplne nové 🙂

4, Čo alebo koho vám leto prináša/prinieslo do života?

Prázdniny :), čiže konečne oddych, vôňu mora…radosť z plávania, čítanie dlho odkladaných kníh …tento rok je žiaľ, trochu iný….

5, Ktorú svoju letnú dovolenku by ste „sfilmovali“ a prečo?

Ktorúkoľvek s našimi priateľmi, keď sme spoznávali stredomorské krajiny a cítili sme sa spolu veľmi dobre….

6, Kde vo svete alebo na akom mieste sa cítite ako doma?

Na pobreží mora, najradšej Jadranského….je na to viac dôvodov a prispieva k tomu i fakt, že sa tam všade dobre dohovorím…V poslednom čase však predsa len najradšej doma 🙂