O zlatú guľôčku – online prehliadka

Milí priatelia,

Turčianske kultúrne stredisko v Martine vyhlásilo pred časom nepostupovú súťažnú prehliadku detských sólistov spevákov – O zlatú guľôčku.

Aj napriek tomu, že sa situácia zlepšuje a veríme v postupné uvoľňovanie opatrení, rozhodli sme sa nepostupovú súťaž zorganizovať v podobe online prehliadky. Takáto forma nám umožní zachovať bezpečnosť účastníkov súťaže a zároveň garantovať termín prehliadky.

V minulom roku bola súťaž aj verejná prehliadka, ktorá sa tradične koná v priestoroch CVČ Kamarát zrušená. Tento rok „virtuálna prehliadka“ umožní deťom prezentovať svoj talent a spevácke schopnosti širokej verejnosti. Výsledky súťaže a videonahrávky budú zverejnené 31. mája 2021 na Facebooku a na webe TKS.

Podmienky online prehliadky:
– vyplňte online registračný formulár (prihlášku): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW7YRaKSeuXUrrBKvXX8yT0q86Sr1d0I–XUEm34l6TKYQiw/viewform
– nahrajte videonahrávku – jednu pieseň podľa vášho výberu (najlepšie takú, ktorá má pôvod v Turci) a pošlite ju prostredníctvom emailu alebo cez úschovňu na adresu: folklor@tks.sk
do online prehliadky sa môže zapojiť viac ako len jeden zástupca školy alebo súboru
– zaslaný súbor pomenujte: meno a priezvisko dieťaťa a názov piesne, ktorú vo videu spieva
– termín uzávierky zaslania nahrávok: 17.5.2021

Zaslaním videonahrávky súhlasíte s tým, aby bola videonahrávka spolu s menom a priezviskom zverejnená na webe a sociálnych sieťach Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine.

Tešíme sa na zaslané videonahrávky.

 

S pozdravom,

Mgr. Michaela Konečná

folklor@tks.sk

0905 061 821