Online vyhlásenie výsledkov súťaže AMFO 2021

Napriek našej snahe a oddialeniu plánovaných aktivít v očakávaní priaznivejšej situácie, stal sa opak. Kvôli celkovej nepriaznivej situácii na Slovensku i v našom okrese, aj vzhľadom na nízky počet prihlásených účastníkov sme sa nakoniec rozhodli presunúť celé vyhlásenie výsledkov celoštátneho kola AMFO 2021 spojené s rozborovým seminárom do online priestoru. To znamená, že sme úplne zrušili sprievodné besedy i workshopy.

Ďakujeme vám za účasť v súťaži a celoročnú prípravu. Mrzí nás, že po celom roku plnom udalostí a skvelých fotografických úlovkov nebudeme mať možnosť stretnúť sa osobne a zažiť atmosféru mesta, či výstavy v Slovenskej národnej knižnici na vlastnej koži, ale veríme, že pochopíte naše objektívne dôvody.

Zároveň sa nádejame, že budúci rok už nebudú organizátori hromadných kultúrnych podujatí postavení pred také dilemy, akým sme v posledných dvoch rokoch čelili.

Milí víťazi a vystavení autori, účastníci celoštátneho kola AMFO 2021, kolegovia metodici, radi sa s vami stretneme pri vyhlásení ocenených autorov v online priestore 26.11. 2021 o 16:00 h. TU: https://youtu.be/2zfXP0aJy_o

Ak máte záujem, aby boli cez Zoom aplikáciu hodnotené vaše fotografie, vyplňte, prosím, tento dotazník najneskôr do 23.11.2021 – hodnotené budú LEN prihlásené fotografie.

Ani o výstavu najlepších prác neprídete – virtuálna výstava AMFO 2021 je dostupná TU: http://arteska.org/ipanorama/virtualtour/amfo-2021-martin