PREDSTAVUJEME VÁM… POROTCOV A LEKTOROV AMFO 2022!

Milí priatelia!
Slávnostné vyhodnotenie a zároveň vyvrcholenie 50. ročníka celoštátnej postupovej súťaže amatérskej fotografickej tvorby AMFO 2022 je už za dvermi. Tohtoročné jubilejné AMFO je spojené aj s množstvom podujatí a výstav fotografickej tvorby neprofesionálnych, ale aj profesionálnych tvorcov.
V tomto týždni v rámci AMFO 2022 otvárame ďalšiu skvelú fotografickú výstavu: PREDSTAVUJEME VÁM… POROTCOV A LEKTOROV AMFO 2022. Výstava, ako už samotný názov napovedá, je zložená zo súboru fotografií a autorských kníh, ktorých autorkami a autormi sú porotkyne a porotcovia celoštátneho kola, lektorky a lektori fotografických workshopov AMFO 2022.Všetci vystavujúci sú profesionálnymi fotografmi a umelcami s bohatými skúsenosťami a teda sú fundovanými odborníkmi v oblasti fotografie. Ich výnimočné diela budú prezentované vo výstavných priestoroch Turčianskeho kultúrneho strediska v Martine od 20.10. do 8.11.2022
Postupne Vám aj v online priestore predstavíme týchto zaujímavých umelcov, jednotlivo, aby sme Vám ešte viac priblížili ich osobnosti a fotografickú tvorbu.
Nenechajte si ujsť túto príležitosť a príďte si k nám do TKS vychutnať jedinečný umelecký zážitok.