PRIHLASOVANIE do regionálneho kola Vajanského Martin 2021 JE OTVORENÉ do 04.06.

Milí priatelia umeleckého prednesu,

vážení pedagógovia,

 

dávam do pozornosti, že prihlasovanie do súťaže Vajanského Martin : pre okresy Martin a Turčianske Teplice je dostupné do 04.06. 2021,

pričom samotnú súťaž by sme chceli realizovať, ak to bude možné, v prezenčnej forme v dňoch 21.06. – 22.06. v Turčianskej knižnici pre Martin a 23.06. na Mestskom úrade v Turčianskych Tepliciach (presné dátumy určíme podľa počtu prihlásených súťažiacich, môže to byť menej dní).

Pedagógovia prihlasujú recitátorov do jednotlivých kôl súťaže podľa svojho obvodu/okresu na tejto webovej stránke: www.nocka.sk/chcemsaprihlasit

TU NÁJDETE VIDEO pre účastníkov Hviezdoslavovho Kubína, ktoré je návodom na to, ako prihlásiť víťazných recitátorov zo školského do vyššieho kola súťaže:

https://www.youtube.com/watch?v=7Mk0NFAKe9s

Zároveň vzhľadom na aktuálnu epidemiologickú situáciu sa musíme poistiť, a v prípade, že sa nebudeme môcť stretnúť prezenčne, prosím Vás tiež o nakrútenie videí súťažiacich a ich následné zaslanie cez ÚSCHOVŇA.SK alebo iné online platformy. 

Video s návodom na to, ako vytvoriť video do súťaže nájdete TU: 

Prosím Vás o zdieľanie tejto informácie s Vašimi kolegami či priateľmi, o ktorých viete, že tiež pracujú so súťažiacimi na Hviezdoslavov Kubín.

V prípade akýchkoľvek otázok, som Vám k dispozícii na telefóne a emaile, rada odpoviem.

 

Bc. Ivana Bednáriková

Metodik pre literatúru a umelecké slovo

Turčianske kultúrne stredisko

literatura@tks.sk

www.tks.sk

https://www.facebook.com/tksturiec/

0917 494 708